Poseidon Swim Challenge
                 
Place Bib# Name Age Gender City State Rank Total Time
                 
1 4 LIZ DILLMAN 50 F Naperville IL 1st 2K Female 27:34.6
2 110 CHRISTOPHER LAPSEY 47 M Naperville IL 1st 2K Male 29:45.0
3 126 JACOB TURNER 16 M west terre haute IN 2nd 2K Male 30:32.2
4 27 ERINN JANKOWSKI 36 F Evansville IN 2nd 2K Female 30:58.3
5 9 MCKENNA KURTH 21 F Caledonia IL 3rd 2K Female 32:16.6
6 114 TOM HINTZ 49 M Marshall IL 3rd 2K Male 32:34.2
7 35 DAVID DREITH 45 M Cincinnati OH 1st 40 - 49 32:54.7
8 45 TOM VOGEL 55 M Fishers IN 1st 50 - 59 33:01.9
9 6 SARAH PERFETTI 30 F BLOOMINGTON IN 1st 30 - 39 33:06.2
10 112 QUINCY PERRY 20 M Indianapolis IN 1st 20 - 29 33:34.2
11 37 JAN HUNEKE 61 M Cincinnati OH 1st 60+ 33:41.4
12 30 BROOKE KROLL 37 F Indianapolis IN 2nd 30 - 39 34:03.4
13 26 TRACY KNIGHT 43 F Indianapolis IN 1st 40 - 49 34:16.3
14 22 JORDAN KURTH 26 M Layfayette IN 2nd 20 - 29 34:41.5
15 115 JONATHAN WEAVER 40 M Evansville IN 2nd 40 - 49 34:49.2
16 64 ERIC PAUGA 48 M Naperville IL 3rd 40 - 49 35:00.1
17 28 ERIN WENTZ 52 F St Clair Shores MI 1st 50 - 59 35:14.4
18 34 SCOTT WORKMAN 52 M Carmel IN 2nd 50 - 59 35:17.6
19 21 ALLEN RAWLINGS 52 M Hebron IN 3rd 50 - 59 35:18.7
20 23 IAN MCSWEENY 24 M Janesville WI 3rd 20 - 29 35:24.5
21 10 DANIEL RODENBACH 50 M Indianapolis IN 4th 50 - 59 35:32.5
22 69 MIKE HENDERSON 53 M Naperville IL 5th 50 - 59 35:50.3
23 88 DAP ENGLISH-BAZENAS 47 F Sarasota FL 2nd 40 - 49 35:51.3
24 55 PEGGY ARMAND 52 F Bolingbrook IL 2nd 50 - 59 36:00.1
25 123 MARK OCHSNER 47 M Bloomington IN 4th 40 - 49 36:16.3
26 38 ANDREW MOSS 42 M Champaign IL 5th 40 - 49 36:21.9
27 31 TIM BAUGHMAN 31 M Marion IN 1st 30 - 39 37:39.1
28 52 ERIC BRADLEY 48 M Columbus IN 6th 40 - 49 37:46.9
29 11 LAURA WRIGHT 57 F Lancaster OH 3rd 50 - 59 37:58.4
30 46 CLIFFORD BRADFORD 38 M Cincinnati OH 2nd 30 - 39 37:58.8
31 63 DYLAN PAUGA 21 M Naperville IL 4th 20 - 29 38:10.9
32 25 SARAH HANSEN 37 F Columbia MO 3rd 30 - 39 38:35.0
33 78 ADAM JOHNSON 29 M Champaign IL 5th 20 - 29 38:41.8
34 120 FRAN TUNKS 28 F Jasper IN 1st 20 - 29 38:58.6
35 51 CHRISTA HOUCK 24 F Indianapolis IN 2nd 20 - 29 39:02.2
36 43 JENNIFER FORBES 34 F Terre haute IN 4th 30 - 39 39:11.7
37 42 WILLIAM NUNN 60 M Greencastle IN 2nd 60+ 39:14.4
38 119 LIZ ALLES 31 F Jasper IN 5th 30 - 39 39:19.2
39 57 SARA CHAPMAN 33 F CHICAGO IL 6th 30 - 39 39:37.9
40 49 PATRICK SAMLAND 51 M Greenfield IN 6th 50 - 59 39:47.6
41 48 PETER STINNER 27 M Chicago IL 6th 20 - 29 39:51.1
42 40 MATTHEW ROSENBERG 25 M Terre Haute IN 7th 20 - 29 40:19.6
43 62 GONZALEZ MENDEZ 26 M Chicago IL 8th 20 - 29 40:20.2
44 70 JESSICA ZINS 44 F Batesville IN 3rd 40 - 49 40:53.4
45 53 CLAUDIA SAMLAND 49 F IN IN 4th 40 - 49 41:08.0
46 29 ANDREA SCHROETER 35 F Crawfordsville IN 7th 30 - 39 41:19.2
47 72 LAURIE STOBER 51 F oregonia OH 4th 50 - 59 41:23.3
48 65 SRIKRISHNA JAYARAM 25 M Columbus IN 9th 20 - 29 41:31.3
49 8 STEPHEN JONES 51 M Mahwah NJ 7th 50 - 59 41:32.1
50 111 DAWN BANNER 46 F Dewitt MI 5th 40 - 49 41:38.0
51 94 TOM MAUDE 66 M Winfield IL 3rd 60+ 41:38.1
52 44 GARY STAMPER 58 M Columbia MO 8th 50 - 59 41:46.9
53 59 BROOKE RIESTER 36 F Indianapolis IN 8th 30 - 39 42:01.2
54 20 ANDREA GELLINGER 29 F Noblesville IN 3rd 20 - 29 42:02.6
55 58 OLIVIA CASTELLINI 38 F Chicago IL 9th 30 - 39 42:19.2
56 61 CRYSTAL ELLIS 35 F Danville KY 10th 30 - 39 42:28.0
57 71 GABBY TRADER 20 F Sunman IN 4th 20 - 29 43:44.4
58 109 RICK CHAMBERLAIN 63 M Columbus IN 4th 60+ 43:59.5
59 84 JOHN ROBINSON 47 M Indianapolis IN 7th 40 - 49 44:15.8
60 56 HALEIGH SCOTT 26 F Columbus OH 5th 20 - 29 45:11.5
61 66 JP MOORE 31 M Zionsville IN 3rd 30 - 39 46:03.1
62 7 RYAN EDWARDS 39 M PLAINFIELD IN 4th 30 - 39 46:19.3
63 2 GRIFFIN EDWARDS 14 M PLAINFIELD IN 1st 19 & under 46:22.2
64 116 LANDON ERWIN 30 M Indianapolis IN 5th 30 - 39 46:26.7
65 77 GREG ARMAND 52 M Bolingbrook IL 9th 50 - 59 46:36.7
66 106 MICHAEL RICAFORT 32 M Saint Louis MO 6th 30 - 39 46:38.7
67 79 MARGARET STANNY 31 F Lafayette IN 11th 30 - 39 46:52.2
68 83 PHILLIP BELL 44 M Battle Ground IN 8th 40 - 49 47:50.6
69 105 BRIANNE CONNELL 35 F Streamwood IL 1st DQ Female 48:20.5
70 50 AMY KURTH 47 F Rockford IL 6th 40 - 49 49:03.1
71 85 MEGAN POWELL 36 F Joliet IL 12th 30 - 39 49:18.4
72 101 CHRISTOPHER SCOTT 42 M Martinsville IN 9th 40 - 49 50:41.3
73 60 ANTHONY WAGNER 56 M McCordsville IN 10th 50 - 59 51:05.1
74 118 MOLLY SHAW 27 F Indianapolis IN 6th 20 - 29 51:27.6
75 89 LESLEY JACKSON 42 F Danville KY 7th 40 - 49 51:55.0
76 80 SHE LEONARD-SCHNECK 50 F Wauwatosa WI 5th 50 - 59 52:18.3
77 117 DALE SHAW 57 M Indianapolis IN 11th 50 - 59 52:23.7
78 104 CATHY VANHORN 57 F Oregonia OH 6th 50 - 59 53:00.6
79 3 DAVID NELSON 45 M Indianapolis IN 10th 40 - 49 53:10.2
80 95 GREG BEAL 54 M Fort Wayne IN 12th 50 - 59 53:24.9
81 39 DALE SULLIVAN 74 M Logansport IN 5th 60+ 53:30.7
82 96 JASON MANUEL 29 M Urbana IL 10th 20 - 29 53:31.0
83 91 RHONDA JOHNSON 51 F Van Wert OH 7th 50 - 59 54:15.4
84 113 JR EVANS 23 M Rogers AR 11th 20 - 29 55:05.6
85 82 DOUG REES 50 M MARSHALL IL 13th 50 - 59 56:11.2
86 86 CHRISTINE STAMPER 45 F Columbia MO 8th 40 - 49 58:44.4
87 92 JAMIE WILGER 33 F Urbana IL 13th 30 - 39 1:06:17
88 81 SARA WRIGHT 68 F Indianapolis IN 1st 60+ 1:06:57
89 75 ADDISON COE 9 F PARKER CITY IN 1st 19 & under 1:11:33
90 76 NATHAN COE 34 M PARKER CITY IN 7th 30 - 39 1:11:39
91 102 MARK DIENHART 54 M West Lafayette IN 14th 50 - 59 1:13:09