Position Bib Name Age Gender Division Swim T1 Bike T2 Run Total
1 2 Raegan Dulin 11 F Delphi 6th F 00:04:54.49 00:01:46.90 00:27:57.22 00:00:28.28 00:19:01.97 00:54:08.87
2 1 Lacey Pickering 12 F Delphi 6th F 00:03:55.72 00:01:44.43 00:29:01.55 00:00:23.11 00:19:04.09 00:54:08.90
3 4 Samantha Brown 11 F Delphi 6th F 00:04:25.55 00:01:44.72 00:32:02.10 00:00:23.07 00:22:37.07 01:01:12.51
4 6 Ava Duval 11 F Delphi 6th F 00:04:00.35 00:02:21.97 00:32:22.17 00:00:27.01 00:22:43.82 01:01:55.32
5 8 Kylie Mcleland 11 F Delphi 6th F 00:04:36.20 00:02:14.31 00:00:05.96 00:00:06.03 01:01:12.09 01:08:14.59
6 5 Gabby Joesph 12 F Delphi 6th F 00:05:34.84 00:01:55.65 00:38:55.74 00:00:26.25 00:25:01.58 01:11:54.06
7 3 Mackenzie Anderson 11 F Delphi 6th F 00:04:37.62 00:02:16.73 00:40:40.30 00:00:47.17 00:23:33.25 01:11:55.06
8 7 Addyson Preston 11 F Delphi 6th F 00:04:51.84 00:01:27.52 00:41:14.29 00:01:07.17 00:28:56.61 01:17:37.43
9 9 Hope Balchunas 11 F Delphi 6th F 00:06:38.85 00:02:21.10 00:39:33.31 00:00:29.59 00:30:55.21 01:19:58.06
























Position Bib Name Age Gender Division Swim T1 Bike T2 Run Total
1 13 David Colon 12 M Delphi 6th M 00:05:16.79 00:01:26.16 00:30:32.15 00:00:26.17 00:22:21.59 01:00:02.87
2 11 Garry Boze 11 M Delphi 6th M 00:06:15.38 00:02:22.20 00:31:15.03 00:00:27.02 00:20:29.53 01:00:49.16
3 14 Evan Lattimore 11 M Delphi 6th M 00:06:11.57 00:03:12.12 00:33:42.26 00:00:38.67 00:20:58.81 01:04:43.44
4 15 Nicholas Westfall 11 M Delphi 6th M 00:04:21.29 00:04:36.39 00:30:52.67 00:00:29.26 00:26:20.56 01:06:40.18
5 12 Lannon Pickering 12 M Delphi 6th M 00:05:21.88 00:02:50.18 00:34:51.78 00:00:39.51 00:23:50.66 01:07:34.00
























Position Bib Name Age Gender Division Swim T1 Bike T2 Run Total
1 20 Evann Royal 12 F Delphi 7th F 00:05:14.14 00:00:59.25 00:25:20.52 00:00:23.14 00:14:38.22 00:46:35.27
2 28 Shaye Green 13 F Delphi 7th F 00:04:29.13 00:01:01.70 00:27:39.36 00:00:28.22 00:16:54.79 00:50:33.20
3 25 Abigail O'Neil 13 F Delphi 7th F 00:03:16.06 00:01:20.50 00:25:02.95 00:00:23.17 00:21:06.33 00:51:09.01
4 26 Elah Abbott 12 F Delphi 7th F 00:04:23.38 00:00:57.44 00:28:21.33 00:00:20.24 00:17:25.29 00:51:27.69
5 22 Emma Mendoza 12 F Delphi 7th F 00:05:30.44 00:01:07.68 00:33:51.95 00:00:22.69 00:14:24.59 00:55:17.35
6 18 Bailee Curts 12 F Delphi 7th F 00:04:36.08 00:01:21.48 00:31:10.72 00:00:16.41 00:19:10.75 00:56:35.43
7 29 Ashlyn Duvall 12 F Delphi 7th F 00:05:15.09 00:02:38.25 00:32:38.70 00:00:35.13 00:18:51.97 00:59:59.13
8 16 Reagan Gleason 12 F Delphi 7th F 00:04:55.52 00:02:12.71 00:33:17.81 00:00:23.06 00:19:36.29 01:00:25.38
9 27 Kayla Perez 12 F Delphi 7th F 00:05:38.58 00:02:35.73 00:33:16.93 00:00:55.07 00:20:38.03 01:03:04.33
10 19 Wren Isom 13 F Delphi 7th F 00:05:26.50 00:00:52.63 00:41:15.00 00:00:31.20 00:25:37.83 01:13:43.15
11 21 Kailinn Ross 12 F Delphi 7th F 00:05:17.10 00:02:32.22 00:39:46.70 00:00:29.30 00:25:44.35 01:13:49.66
























Position Bib Name Age Gender Division Swim T1 Bike T2 Run Total
1 34 Maguire Thompson 12 M Delphi 7th M 00:03:40.01 00:00:42.51 00:25:30.12 00:00:20.16 00:16:07.12 00:46:19.92
2 35 Cooper Cross 12 M Delphi 7th M 00:03:38.70 00:01:41.13 00:24:30.81 00:00:22.17 00:16:07.28 00:46:20.09
3 36 Dakota Titus 12 M Delphi 7th M 00:03:44.81 00:01:45.96 00:26:41.42 00:00:19.09 00:18:43.58 00:51:14.87
4 31 Kamren Robinson 12 M Delphi 7th M 00:04:06.88 00:03:19.41 00:36:30.08 00:00:45.15 00:22:46.50 01:07:28.01
5 33 Tanner Guiney 12 M Delphi 7th M 00:06:01.02 00:02:01.35 00:35:52.97 00:00:47.27 00:22:45.49 01:07:28.10
6 32 R.J. Martin 12 M Delphi 7th M 00:07:42.80 00:04:11.93 00:42:10.60 00:00:21.99 00:25:47.63 01:20:14.94
























Position Bib Name Age Gender Division Swim T1 Bike T2 Run Total
1 42 Elyse Perry 13 F Delphi 8th F 00:03:42.53 00:01:29.57 00:27:04.31 00:00:24.13 00:23:23.84 00:56:04.38
2 43 Natalie Wolf 13 F Delphi 8th F 00:03:56.07 00:01:21.12 00:27:00.16 00:00:27.18 00:23:28.78 00:56:13.31
3 41 Grace O'Neil 14 F Delphi 8th F 00:03:56.87 00:01:51.20 00:30:25.92 00:00:29.85 00:25:43.46 01:02:27.30
4 38 Sydney Ross 13 F Delphi 8th F 00:05:03.04 00:01:37.37 00:34:37.63 00:00:29.10 00:22:30.85 01:04:18.00
5 40 Ariana Roman 13 F Delphi 8th F 00:04:46.81 00:01:54.65 00:35:26.69 00:00:18.11 00:27:25.75 01:09:52.01
6 39 Olivia LaDage 13 F Delphi 8th F 00:04:28.48 00:02:06.96 00:34:45.59 00:00:34.08 00:28:02.46 01:09:57.56
























Position Bib Name Age Gender Division Swim T1 Bike T2 Run Total
1 48 Collin Dulin 13 M Delphi 8th M 00:03:16.09 00:01:17.74 00:21:56.02 00:00:23.09 00:12:25.33 00:39:18.26
2 50 Baily Rucker 13 M Delphi 8th M 00:03:31.08 00:01:26.00 00:23:19.94 00:00:20.33 00:14:51.19 00:43:28.54
3 44 Elijah Ladd 13 M Delphi 8th M 00:03:44.69 00:02:00.62 00:21:46.74 00:00:27.12 00:15:38.91 00:43:38.09
4 52 Peyton Roth 14 M Delphi 8th M 00:03:40.56 00:01:38.35 00:24:09.21 00:00:18.19 00:16:13.95 00:46:00.26
5 47 Micah Lawless 13 M Delphi 8th M 00:04:28.25 00:01:12.95 00:22:33.25 00:00:19.59 00:19:43.97 00:48:18.01
6 51 A.J. Lattimore 15 M Delphi 8th M 00:05:49.73 00:02:45.09 00:28:37.51 00:00:17.42 00:16:30.45 00:54:00.21
7 46 Hunter Guiney 14 M Delphi 8th M 00:05:21.35 00:01:52.11 00:28:26.96 00:00:17.02 00:19:12.17 00:55:09.60
8 53 Ean Gardner 13 M Delphi 8th M 00:05:25.65 00:01:55.79 00:28:58.07 00:00:22.17 00:21:02.49 00:57:44.17
9 45 Aiden Hammond 13 M Delphi 8th M 00:05:55.95 00:02:31.88 00:37:08.41 00:00:42.17 00:22:51.05 01:09:09.45
























Position Bib Name Age Gender Division Swim T1 Bike T2 Run Total
1 54 Faythe Jacobs 15 F Delphi 9th F 00:03:53.19 00:01:32.04 00:36:09.91 00:00:19.00 00:19:25.63 01:01:19.78
2 60 Isabelle Smith 14 F Delphi 9th F 00:04:10.36 00:01:46.89 00:35:38.85 00:00:18.07 00:22:19.95 01:04:14.13
























Position Bib Name Age Gender Division Swim T1 Bike T2 Run Total
1 55 Gavin Gleason 14 M Delphi 9th M 00:03:38.54 00:01:50.75 00:23:59.42 00:00:12.07 00:12:07.99 00:41:48.76
2 59 Bryan Terrell 14 M Delphi 9th M 00:03:46.17 00:00:58.78 00:21:47.91 00:00:19.07 00:15:23.57 00:42:15.49
3 58 Patrick Wolf 14 M Delphi 9th M 00:04:16.35 00:01:03.84 00:20:09.40 00:00:28.23 00:19:11.33 00:45:09.15
4 56 Jacob Frinkel 14 M Delphi 9th M 00:05:15.03 00:01:01.33 00:24:48.88 00:00:14.95 00:15:08.56 00:46:28.76
5 57 Ethan Nelson 14 M Delphi 9th M 00:04:17.77 00:01:26.57 00:27:19.66 00:00:32.17 00:18:30.70 00:52:06.86
























Position Bib Name Age Gender Division Swim T1 Bike T2 Run Total
1 71 Molly Venters 13 F Twin Lakes 8th F 00:04:10.38 00:00:53.31 00:22:19.58 00:00:17.06 00:15:10.09 00:42:50.41
2 64 Macy Green 13 F Twin Lakes 8th F 00:03:13.41 00:01:15.37 00:29:19.85 00:00:22.07 00:16:50.65 00:51:01.36
























Position Bib Name Age Gender Division Swim T1 Bike T2 Run Total
1 61 Angel Aguilar 13 M Twin Lakes 8th M 00:04:06.00 00:01:13.41 00:25:01.61 00:00:16.07 00:13:15.32 00:43:52.41
2 68 Carson Kelley 13 M Twin Lakes 8th M 00:03:24.80 00:00:52.32 00:25:39.66 00:00:13.97 00:16:28.19 00:46:38.94
3 74 Brayden Wrede 13 M Twin Lakes 8th M 00:03:03.21 00:00:51.71 00:27:15.25 00:00:17.01 00:16:42.99 00:48:10.16
4 73 Brayden Hughes 13 M Twin Lakes 8th M 00:05:47.57 00:01:40.59 00:25:41.00 00:00:22.31 00:17:06.76 00:50:38.23
5 72 Brandon Howard 13 M Twin Lakes 8th M 00:04:29.54 00:01:50.13 00:28:50.25 00:00:41.66 00:20:05.00 00:55:56.58
6 69 Aidan Pruitt-Schwenk 13 M Twin Lakes 8th M 00:05:52.29 00:02:00.01 00:35:55.50 00:00:19.05 00:19:28.96 01:03:35.81
























Position Bib Name Age Gender Division Swim T1 Bike T2 Run Total
1 87 Mya Thompson 12 F Twin Lakes 7th F 00:03:02.62 00:00:53.13 00:24:50.76 00:00:26.00 00:17:04.29 00:46:16.80
2 93 Alaina Wolfe 12 F Twin Lakes 7th F 00:05:05.28 00:01:38.84 00:29:45.13 00:00:22.24 00:15:02.40 00:51:53.90
3 94 Addi Ward 12 F Twin Lakes 7th F 00:05:47.59 00:01:10.61 00:31:40.57 00:00:17.03 00:13:03.80 00:51:59.61
4 83 Ariel Davis 12 F Twin Lakes 7th F 00:04:06.85 00:01:28.09 00:32:39.72 00:00:27.17 00:14:26.34 00:53:08.17
5 78 Abby Campbell 12 F Twin Lakes 7th F 00:04:31.72 00:01:24.21 00:30:32.39 00:00:23.17 00:19:23.67 00:56:15.15
6 81 Stella Roth 12 F Twin Lakes 7th F 00:03:21.18 00:01:24.75 00:31:34.38 00:00:32.15 00:20:17.24 00:57:09.70
7 75 Maddi Finn 12 F Twin Lakes 7th F 00:04:11.34 00:01:33.59 00:32:52.69 00:00:18.20 00:18:46.00 00:57:41.82
























Position Bib Name Age Gender Division Swim T1 Bike T2 Run Total
1 91 Aiden Totten 12 M Twin Lakes 7th M 00:03:01.80 00:01:21.34 00:23:11.96 00:00:25.01 00:15:55.64 00:43:55.75
2 88 Luke Deno 12 M Twin Lakes 7th M 00:04:46.39 00:03:53.29 00:28:04.41 00:00:28.92 00:19:40.23 00:56:53.23
3 84 Cayden Dunbar 12 M Twin Lakes 7th M 00:03:30.12 00:01:25.26 00:38:17.30 00:00:20.04 00:20:06.94 01:03:39.66
























Position Bib Name Age Gender Division Swim T1 Bike T2 Run Total
1 107 Landree Whiteman 11 F CC 6th F 00:04:15.65 00:01:38.14 00:28:07.74 00:00:23.09 00:16:49.56 00:51:14.18
2 105 Lainey Scott 11 F CC 6th F 00:03:45.86 00:01:23.11 00:28:50.57 00:00:22.21 00:16:52.51 00:51:14.26
3 99 Catherine Harness 11 F CC 6th F 00:05:37.00 00:02:24.69 00:29:30.10 00:00:28.27 00:16:44.56 00:54:44.62
4 101 Erika Robbins 11 F CC 6th F 00:05:07.73 00:02:32.79 00:29:09.92 00:00:28.25 00:18:02.35 00:55:21.05
5 104 Kortney Surber 11 F CC 6th F 00:04:18.28 00:02:26.08 00:30:46.46 00:00:32.27 00:19:44.49 00:57:47.56
6 111 Macie McQuinn 12 F CC 6th F 00:03:29.40 00:02:18.69 00:28:57.71 00:00:35.08 00:23:31.04 00:58:51.91
7 97 Amelia Harker 12 F CC 6th F 00:06:17.95 00:02:30.77 00:33:35.19 00:00:25.12 00:20:08.70 01:02:57.73
8 113 Sara Parkison 12 F CC 6th F 00:04:10.60 00:02:33.82 00:32:11.56 00:00:29.27 00:25:49.98 01:05:15.24
9 103 Jaycie Hamilton 11 F CC 6th F 00:04:39.90 00:01:42.43 00:37:27.83 00:00:38.23 00:24:35.06 01:09:03.44
10 109 Lauren Bogard 11 F CC 6th F 00:04:29.79 00:02:03.60 00:38:35.18 00:00:49.06 00:23:32.44 01:09:30.06
11 100 Emilee Jarrell 11 F CC 6th F 00:05:27.59 00:03:36.21 00:36:08.81 00:00:44.06 00:24:15.60 01:10:12.26
12 112 Raelyn Dick 11 F CC 6th F 00:03:27.82 00:02:46.22 00:37:31.64 00:00:49.64 00:26:24.64 01:10:59.96
























Position Bib Name Age Gender Division Swim T1 Bike T2 Run Total
1 95 Aden Yeary 11 M CC 6th M 00:04:53.53 00:01:52.63 00:27:07.16 00:00:30.99 00:13:10.13 00:47:34.44
2 102 Espen McCarty 11 M CC 6th M 00:04:23.89 00:02:10.68 00:24:41.32 00:00:18.13 00:16:58.06 00:48:32.09
3 110 Luke Davison 11 M CC 6th M 00:04:00.53 00:01:35.22 00:32:27.49 00:00:15.76 00:16:58.71 00:55:17.71
4 106 Landon Hale 11 M CC 6th M 00:04:59.08 00:02:29.24 00:32:10.44 00:00:35.09 00:17:21.80 00:57:35.64
5 98 Caden Alter 12 M CC 6th M 00:04:47.11 00:02:33.08 00:34:09.93 00:00:36.10 00:18:32.91 01:00:39.14
6 108 Lane Davis 11 M CC 6th M 00:03:39.81 00:01:57.10 00:33:54.84 00:00:18.99 00:21:22.97 01:01:13.72
7 96 Alex Schultz 12 M CC 6th M 00:07:20.43 00:02:53.58 00:35:10.26 00:00:52.29 00:15:13.27 01:01:29.82
























Position Bib Name Age Gender Division Swim T1 Bike T2 Run Total
1 122 Paige Wright 12 F CC 7th F 00:03:06.15 00:02:10.83 00:27:31.35 00:00:15.08 00:16:17.63 00:49:21.04
2 114 Addison Bograd 12 F CC 7th F 00:03:44.60 00:01:29.53 00:27:33.19 00:00:25.95 00:17:27.11 00:50:40.39
3 116 Autum Long 12 F CC 7th F 00:05:07.09 00:01:45.29 00:31:50.42 00:00:35.20 00:21:20.81 01:00:38.81
4 119 Keeleigh Click 12 F CC 7th F 00:05:04.28 00:01:46.87 00:34:07.43 00:00:33.07 00:19:09.49 01:00:41.13
5 118 Bridgette Royer 12 F CC 7th F 00:05:13.02 00:02:38.51 00:33:30.02 00:00:35.30 00:19:44.89 01:01:41.74
6 115 Alycia Davis 12 F CC 7th F 00:03:48.33 00:02:17.98 00:37:56.41 00:00:25.78 00:25:26.71 01:09:55.21
























Position Bib Name Age Gender Division Swim T1 Bike T2 Run Total
1 128 Kyle Pickard 13 M CC 8th M 00:04:52.04 00:01:04.93 00:27:23.33 00:00:17.71 00:15:46.83 00:49:24.84
2 124 Cayne Davis 13 M CC 8th M 00:04:31.71 00:02:02.29 00:28:57.62 00:00:19.98 00:14:03.07 00:49:54.66
3 126 Gavin Gant 14 M CC 8th M 00:06:13.58 00:02:01.87 00:29:46.86 00:00:24.03 00:22:45.43 01:01:11.77
























Position Bib Name Age Gender Division Swim T1 Bike T2 Run Total
1 127 Kendall Davison 13 F CC 8th F 00:03:56.44 00:02:12.77 00:26:59.29 00:00:14.07 00:15:14.76 00:48:37.33
2 129 Morgan Young 13 F CC 8th F 00:06:08.48 00:02:13.21 00:29:11.75 00:00:23.02 00:22:44.75 01:00:41.20
3 125 Emma Smith 13 F CC 8th F 00:05:03.74 00:03:00.04 00:39:40.49 00:00:17.93 00:23:52.98 01:11:55.18
























Position Bib Name Age Gender Division Swim T1 Bike T2 Run Total
1 24 Addyson Story 12 F DNF 00:04:16.21 00:01:48.72 00:00:00.00 00:00:00.00 11:47:21.00 00:30:12.19
2 37 Nathan Warren 12 M DNF 00:00:00.00 11:13:14.53 00:30:29.37 00:00:18.02 00:22:08.97 00:59:00.01